sobota, 8 listopada 2014

Spełnione pragnienia

Miałam napisać wcześniej, ale padłam i nie powstałam :) Za to teraz mam czas, jestem wypoczęta, zaopiekowana ( u Mamusi Tatusia) i zabieram się za posta.
 W książce, o której Wam pisałam jest takie tekst o bogactwie materialnym - że jest po to, żeby móc się rozwijać i wspomagać rozwój innych. I ja właśnie ostatnio miałam dylematy co do wydawania pieniędzy. W październiku miałam dodatkowy zastrzyk gotówki.
I postanowiłam, że tym razem nie odłożę na konto, żeby procentowało. Prawie zawsze na coś odkładam - na samochód, remont, czarną godzinę. Tym razem powiedziałam, że wydaję na zbytki ( nie całość, rzecz jasna - część odłożyłam jednak). Zbytki w znaczeniu to, co mi się marzyło, a szkoda było kasy. Bałam się, że to niepotrzebne, że mam za dużo rzeczy wokół. Ale potem pomyślałam, że jednak się rozwijam - robię zdjęcia, które podobają mi się coraz bardziej. A poza tym - w ładnym otoczeniu spędzam czas. I tak w sklepi FromNord, który poznałam dzięki Kamili zamówiłam sobie sznurki  i szpulki. Towar pierwsza klasa
i zapakowany pięknie. Z Ahojhome przyszedł piękny kubek w gwiazdki - cudeńko.
Ale najbardziej wyczekiwana rzecz to szklane pudełko od Agnetha! Marzenie moje. Rozpakowałam i się zakochałam. CUDO!! I na koniec piękny świecznik z Niczego sobie. Cztery domki, bielone. Wyglądają superowo! Póki co stoją na regale z książkami :)

Teraz będę się chwalić:


 Dwa ostatnie, robione telefonem. Czekałyśmy z Mamą na wymianę moich opon i krążyłyśmy po sąsiednim miasteczku robiąc zakupy. I takie śliczności znalazłam po drodze :)Oj, jak bardzo tęsknię za czasem między świętami a nowym rokiem, kiedy to w wolne dni, jeszcze świąteczne mogę poczytać, pochodzić na spacery i oddychać wolnością świąteczną.... Jeszcze moment i już będzie!
A póki co - do poczytania i udanego dłuższego weekendu :)
Mahda

10 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia. Dobrze jest czasem zrobić sobie prezent :), który będzie cieszył oko :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki - właśnie takie prezenty cieszą chyba najbardziej :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Madziulku, cytat, ktory podalaś to moje życiowe motto, trzeba sie rozwijac, podnosić sobie poprzeczkę, wyznaczac cele. Ja wiem, ze niektórzy nie potrzebują, ze im dobrze tak jak jest...ale sama napisalaś, że jest radość kiedy wkońcu czegoś sobie nie odmowilaś :-)
  Życie mamy tylko jedno, nawet nie wiemy jak długie ono będzie, cieszmy się nim, nie ważne czy to będą zachody słońca czy piękne przedmioty. Buziaki. Kama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dziś z Mamą rozmawiałyśmy o ty, że trzeba cieszyć się małymi rzeczami. Moja Mama cieszy się każdą nową roślinką, którą sobie kupi i posadzi. Ja kubkiem, sznurkiem.... I zachody słońca też mnie cieszą :)
   Buźka
   Mahda

   Usuń
 4. Śliczne zakupy:-) Idealne na osłodę jesiennych ponurych dni!
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Pomalutku spełniam swoje zachcianki :)
   Pozdrawiam serdecznie
   :)

   Usuń
 5. Ależ się rozpieszczasz:-) Małe przyjemności - wielka radość:-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ale to tylko chwilowe dopieszczenie :)

   Usuń
 6. Też mam te kublaski, ale bardziej jestem zadowolona z tych z firmy Krasilnikoff :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A chyba nie znam. Albo znam, ale nie wiem, że to te :)
   dzięki za odwiedziny :)

   Usuń