czwartek, 1 listopada 2018

Listopad

1 listopada..... jak ten czas szybko mija....  Listopad to szczególny miesiąc, w którym o przemijaniu dużo się mówi, myśli. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, których ziemskie życie już się skończyło. Wiecie, że się odwdzięczą? Kiedy skończy się nasza pielgrzymka powitają nas w progu domu Ojca i wprowadzą do Jego chwały.


Lubicie listopad? Ja bardzo. Raz, że jestem jak wiecie nostalgiczna, a listopad idealnie wpisuje się w ten stan. Dwa- myślami już coraz bliżej świąt :))

Pozdrawiam ciepło.

6 komentarzy:

 1. Lubię listopad, nawet mimo jego szarej i płaczącej deszczem postaci :D To dla mnie czas wyciszenia i odpoczynku, po pełnym zajęć sezonie letnim i przed pełnym obowiązków grudniem :D Stwarzam sobie ciepłe, miłe i przytulne domowe zacisze i uwielbiam słuchać wiatru i deszczu za oknami :D
  Ściskam serdecznie Madziu <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam nadzieję, że w listopadzie odpocznę.... Ale... przede mną dwa przedstawienia z okazji 11 listopada. Jedno przygotowuję, w drugim tylko śpiewam. Ale prób co niemiara...
   Zebranie z rodzicami, potem dwa dni na szkoleniu.... odpocznę dopiero po 18 listopada.... 🤯 oby to poszło jak najszybciej.

   Uściski kochana.

   Usuń
 2. Lubię jesień, więc listopad jak najbardziej:) no i ten czas, cmentarze, zaduma, myśli o bliskich, których już nie ma z nami ... I paradoksalnie wcale nie jest to smutny czas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubie - zwłaszcza jak jest taka pogoda jak teraz, ciepło i słonecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię jesień, nostalgiczną, spokojną, przygotowującą do pięknego okresu świąt.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń